آرتروز دست

زمانی که مفاصل دچار تورم شوند به آن آرتریت گفته می شود. اگر یک یا چند مفصل دست ها تورم پیدا کند شما دچار آرتروز دست شده اید. چگونه آرتروز سبب ورم می شود؟

وقتی مفاصل از بین بروند و دچار تحلیل شوند آن عضله را مبتلا به آرتروز می نامیم. حال اینکه چه درمان هایی برای آرتروز وجود دارد را بررسی می کنیم.

درمان های پزشکی: که شامل تجویز دارو، درمان با تزریق و عمل جراحی می شود. که در تمامی این مراحل فیزیوتراپی به عنوان بخشی از درمان همیشه باید مورد استفاده قرار گیرد.

درمان خانگی: استفاده از مپرس یخ برای دردهای ناگهانی، گرن نگه داشتن دست ها و تمرین های ورزشی

فیزیوتراپی دراصفهان (دکتر قولنج) بهترین خدمات را برای بهبود درد های شما ارائه می دهد.

image
فیزیوتراپی دکتر قولنج فیزیوتراپی دراصفهان می باشد. در این کلینیک با توجه به خدماتی که به من ارائه شد و درمان هایی که صورت گرفت. روند بهبودی آرتروز دست من خیلی سریع انجا گرفت.
آقای عزتی
آقای عزتی
بازیکن تیم گیتی پسند
آرتروز دست چیزی بود که مدت ها با آن دست و پنجه نرم می کردم. دردهایی که گاهی توان حرکت را از من می گرفت را توانستم با کمک دکتر شیربان درمان کنم. خیلی ممنون از زحمات شما
آقای یوسفی
آقای یوسفی
بازیکن تیم گیتی پسند
آقای سنگ سفیدی
محمدرضا سنگ سفیدی
بازیکن تیم گیتی پسند

از وقتی درد دست به سراغم آمد چندین کلینیک مراجعه کردم. آخرین جایی که توانست آرتروز من را بهبود ببخشد کلینیک دکتر قولنج بود. که بار سنگینی را از من کم کرد. خیلی از دکتر شیربان و کادر درمانی ایشون متشکر هستم و آرزوی موفقیت دارم.

سوالات رایج بیماران

سلام دکتر من درد دست دارم اما نمیدونم که از آرتروز هست یا به خاطر شغلی که دارم. من کارخانه کارر میکنم و هر روز بار جابجا می کنم. لطفأ راهنمایم کنید.

سلام خدمت شما، در مورد اینکه آیا درد دست از چه عاملی میتونه باشه باید مورد معاینه قرار گیرد. چرا که آرتروز دست به گونه ای است که در طول زمان بیشتر می شود و اگر الان دچار آرتروز نباشید. و اقدامی انجام ندهید همین درد و فشارها ممکن است شما را به این سمت ببرد.

با سلام خودمت دکتر شیربان که همیشه برای بیماران خود وقت زیادی می گذارید. با درمان های که شما به من ارائه دادید بهتر هستم. اما باز مجدد آرتروز دست من دوباره داره اذیت می کنه و اینکه چه درمانی خانگی را پیشنهاد میکنید انجام دهم؟

سلام خدمت شما،  از بهترین روش های خانگی اینه که اگر درد ناگهانی به سراغ شما اومد از کمپرس یخ استفاده کنید. به طور کلی شما باید دست خود را رگم نگه دارید تا جریان خون زیاد شود حتی هنگام خواب. تمرین های ورزشی دیگری هم وجود دارد که شما می توانید با مراجعه به کلینیک ما دکتر قولنج فیزیوتراپی دراصفهان درمان خود را آغاز کنید.

مدتی هست که دچار لرزش دست هستم. میخواستم بدونم این از آرتروز می تونه باشه یا عامل دیگه ای داره؟

خیر لرزش دسا عوامل دیگه ای دارد و در صورت بتلا به آرتروز دست شما تورم و درد خواهید داشتپ. اما برای تشخیص لرزش دست می توانید به کلینیک دکتر قولنج مراجعه کنید.

دکتر قولنج بهترین فیزیوتراپی در اصفهان می باشد. مدیریت این فیزیوتراپی با دکتر شیربان می باشد.ایشان که متخصص فیزیوتراپی ورزشی هستند  ,تراپیست باشگاه های سپاهان,ذوب اهن,گیتی پسند و برخی دیگر از تیم های ملی بوده است.به جرئت می توان گفت که ایشان بهترین فیزیوتراپیست در اصفهان می باشد .

آرتروز

drgholenjآرتروز دستبهترین فیزوتراپی دراصفهانبهترین فیزیوتراپ در اصفهاندرمان آرتروزدرمان آرتروز دستدکتر قولنجفیزیوتراپی دراصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *