آیا در مدت شبانه‌روز بارها به دستشویی می‌روید؟. اگر این‌طور است باید بدانید که دچار تکرر ادرار هستید. معمولا هر فرد درطول روز باید ۴ تا ۸ بار مثانه‌ی خود را خالی می کنند. اگر در روز بیش از ۸ بار به دستشویی می‌روید. یا شب‌ها برای رفتن به دستشویی بیدار می‌شوید. شاید به این سبب باشد. که بیش‌ازحد مایعات می‌نوشید یا قبل از زمان خواب مایعات استفاده کرده‌اید.

یا شاید هم علامت مشکلی جدی باشد. تکرر ادرار می‌تواند نشانه‌ی مشکلات مختلفی باشد. از بیماری های کلیوی گرفته تا صرفا نوشیدن بیش‌ازحد مایعات. اگر تکرر ادرار با تب، احتیاج فوری به دستشویی و درد یا ناراحتی در شکم همراه شده باشد.بهترین فیزیوتراپی دراصفهان (دکتر قولنج) بهترین خدمات را برای بهبود درد های شما ارائه می دهد.

image
فیزیوتراپی دکتر قولنج بهترین  فیزیوتراپی دراصفهان می باشد. در این کلینک بهترین خدمات را جناب دکتر شیربان همراه با تخصصی و حرفه ای ترین تیم به بیماران خود برای تکرر ادرار ارائه می دهد. بنده از ایشان و تیم حرفه ای ایشان تشکر و قدردانی میکنم.
آقای عزتی
آقای عزتی
بازیکن تیم گیتی پسند
سال های زیاد از مشکل تکرر ادرار رنج می بردم. با مراجعه به کلینک جناب دکتر شیربان و خدماتی که به بنده ارائه دادند بسیار راضی بودم. به جرئت می توانم بگویم که این کلینیک جزء بهترین  فیزیوتراپی دراصفهان می باشد. اما هزینه ویزیت آن کمی گران است.
آقای یوسفی
آقای یوسفی
بازیکن تیم گیتی پسند

دکتر شیربان به همراه تیم تخصصیشان تمام تلاش خود را انجام می دهند. برای رضایت بیماران. من از آنها سپاس گذارم.

آقای سنگ سفیدی
محمدرضا سنگ سفیدی
بازیکن تیم گیتی پسند

سوالات رایج بیماران

پدر بنده ۶۶ ساله هستند و مبتلا به دیابت نوع 2 است. تکرر ادراری بسیار بد بو و متعفن دارد، پزشکان گفتند که اگر عمل شود خطرناک است، راه درمان آن چگونه است؟

در مرحله اول باید سونوگرافی و آزمایش انجام بگیرد. سپس نوع تغذیه بررسی می‌شود و مصرف مایعات باید افزایش یابد. چرا که افراد در سالمندی مصرف مایعات کمی دارند. همچنین این عوارض می‌تواند یکی از دلایل پروستات باشد.

جوانی 30 ساله هستم که یکی دو سال است. در مثانه احساس درد و سوزش می‌کنم، وقتی کار سنگین انجام می‌دهم. در ادرارم خون مشاهده می‌کنم. آیا مشکل عفونت مثانه است یا احتمال دارد سنگ مثانه داشته باشم؟

باید آزمایش دهید ممکن است مشکل پروستات باشد. که تنها با سونوگرافی و آزمایش قابل تشخیص است. با مراجعه به بهترین  فیزیوتراپی دراصفهان درمان خود را آغاز کنید.

پیوند کلیه انجام داده‌ام. ایمنی بدنم بسیار پایین است و با کوچکترین ویروسی تب کرده و دچار حالت اغما می‌شوم. در حال حاضر تکرر ادرار و درد پهلو دارم ، آیا به عفونت ادراری مبتلا هستم؟

 به دلیل اینکه پیوند کلیه انجام داده‌اید باید سونوگرافی انجام دهید تا بتوان به درستی تشخیص داد و اقدام به درمان کرد.

دکتر قولنج بهترین فیزیوتراپی در اصفهان می باشد. مدیریت این فیزیوتراپی با دکتر شیربان می باشد.ایشان که متخصص فیزیوتراپی ورزشی هستند  ,تراپیست باشگاه های سپاهان,ذوب اهن,گیتی پسند و برخی دیگر از تیم های ملی بوده است.به جرئت می توان گفت که ایشان بهترین فیزیوتراپیست در اصفهان می باشد .

درد لگن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *