فیزیوتراپی دراصفهان | درمان افتادگی شانه

تعویض شکل و افتادگی شانهها و درد و خستگی وابسته بشکل نادرست نشستن، ایستادن، خوابیدن و راه رفتنهای زیاد میباشد. همینطور فعالیت پیش از اندازه با یک سوی بدن همانند بلند نمودن اجسام، بدن را به سوی افتادگی شانه میبرد. همینطور به دوش کشیدن کیفهای سنگین که در یک سوی شانه هستند، بدن را به سوی افتادگی شانه هدایت مینماید. در حالت نرمال الزامی میباشد که شانه ها موازی با تنه استقرار یابند. در حقیقت، گرد شدگی شانه به مفهوم این میباشد که به علتهای متعدد شانه ها از حالت عادی خارج میگردد. همینطور به سوی جلوی بدن کج گریده است. افتادگی شانه امکان دارد به سبب انجام نادرست ورزش های حرفه ای یا نشستن های دراز مدت باشد. فیزیوتراپی دراصفهان (دکتر قولنج) بهترین خدمات را ارائه می دهد.

image
فیزیوتراپی دکتر قولنج بهترین فیزیوتراپی دراصفهان می باشد اما من کمی از نحوه نوبت دهی آن ناراضی بودم و ویزیت هم کمی گران بود.
آقای عزتی
آقای عزتی
بازیکن تیم گیتی پسند

دکتر شیربان مشکل افتادگی شانه مرا حل کردند و درد من بسیار بهبود یافته است، در این جا از تمام زحمات ایشان تشکر میکنم.

آقای سنگ سفیدی
محمدرضا سنگ سفیدی
بازیکن تیم گیتی پسند

سوالات رایج بیماران

خسته نباشد. خانمی 41 ساله هستم که به خاطر کارم مجبورم لپ تاپم را هر روز با خودم حمل کنم و افتادگی شانه شدید دارم؟من تاکنون برای درمان اقدام نکرده ام آیا راهی برای درمان هست؟

باید بدانید افتادگی شانه نابسامانی میباشد که تصحیح پذیر میباشد. شما میتوانید از بریس های طبی و ابزارهای کمک کننده استفاده نمایید. همینطور شما میتونید ورزش های مخصوص افتادگی شانه را امتحان نمایید. اگر بهبودی برای شما حاصل نگردید میتوانید به کلینیک دکتر شیربان مراجعه نمیایید.

من درگیر مشکل گردن کج میباشم و مدتی است که احساس میکنم یکی از شانه هایم کج گردیده است. آیا امکان دارد افتادگی شانه هم داشته باشم؟

شما با توجه به مشکل گردن کج که دارید ممکن است به افتادگی شانه مبتلا شده باشید. پس باید ابتدا معاینات پزشکی روی شما انجام پذیرد.

logo
دکتر قولنج، بهترین فیزیوتراپی در اصفهان است. مدیریت این فیزیوتراپی با آقای دکتر شیربان میباشد. ایشان که متخصص فیزیوتراپی ورزشی هستند، تراپیست باشگاه های سپاهان، ذوب آهن، گیتی پسند و برخی دیگر از تیم های ملی بوده است. به جرأت میتوان گفت که ایشان یکی از بهترین تراپیست ها در اصفهان میباشند.

برای رزرو نوبت کلیک کنید

دردشانه

drgholenjافتادگی شانهدرمان افتادگی شانهدکتر قولنجفیزیوتراپی دراصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *