امروزه تعداد افرادی که دچار پوکی استخوان می گردد روز به روز در حال افزایش می باشد. از بیماری های رایج استخوانی و شایع ترین بیماری متابولیک استخوان می باشد.این بیماری منجر به ضخامت و اتصالانت استخوانی می شود.پوکی استخوان برای سالمندان بسیار خطر آفرین است و می تواند حتی منجر به مرگ و میر این دسته از افراد شود. این افراد هنگام زمین خوردن ممکن است بهترین فیزیوتراپی دراصفهان (دکتر قولنج) بهترین خدمات را برای بهبود درد های شما ارائه می دهد. هایشان دچار شکستگی شودند.

image
فیزیوتراپی دکتر قولنج بهترین فیزیوتراپی در اصفهان می باشداین کلینیک درمانی می تواند شما را در بهبود درد هایتان یاری کند.من از دکتر شیربان و کادر تخصصی که دارند نهایت تشکر را می نمایم.
آقای عزیزی
بازیکن تیم گیتی سپاهان اصفهان
پوکی استخوان مدت زمان زیادی منجر به درد و رنجش من شده بود. با مراجعه به کلینیک جناب دکتر شیربان و فیزیوتراپی در این مکان که جزء بهترین فیزیوتراپی در اصفهان می باشد باعث تسکین درد های من تا حد زیادی شد.
آقای یوسفی
خانم صادقی
خانه دار

اگر به دنبال فیزیوتراپی هستید که قیمت های مناسب و خدمات با کیفیت و عالی را به شما ارائه دهند می توانید با مراجعه به بهترین فیزیوتراپی دراصفهان در خدمت دکتر شیربان و تیم تخصصی آن ها باشید تا بهترین درمان ها را به شما ارائه نمایند.

سعید پور حاجی
کارمند

سوالات رایج بیماران

آیا بانوان بیشتر در معرض پوکی استخوان قرار دارند؟

بانوان به دلیل بافت و ساختار ظریف و ضعیف تری که نسبت به آقایان دارند و هم چنین به دلیل تغییرات هورمونی که در دوران یائسگی پیش می آید تراکم استخوانی آن ها کم می شود و بیشتر در معرض پوکی استخوان قرار می گیرند.

علائم پوکی استخوان چیست؟

تغییراتی که ممکن است در شکل و فرم استخوان ها به وجود بیاید از علائم پوکی استخوان است. افرادی که سن آن ها بالاتر از 50 سال است و درد را در قسمت های استخوانی خود احساس می کنند ممکن است که به پوکی استخوان مبتلا شده باشند.با مراجعه به بهترین فیزیوتراپی دراصفهان درمان خود را آغاز کنید.

چه افرادی بیشتر در معرض پوکی استخوان قرار دارند؟

سالمندان ، بانوان ،افرادی  سیگاری ،و کسانی که از دارو های کورتون دار استفاده می کنند افرادی که دارای سابقه خانوادگی بیماری های استخوانی هستند بیشتر در معرض خطر قرار دارند.

دکتر قولنج بهترین فیزیوتراپی در اصفهان می باشد. مدیریت این فیزیوتراپی با دکتر شیربان می باشد.ایشان که متخصص فیزیوتراپی ورزشی هستند  ,تراپیست باشگاه های سپاهان,ذوب اهن,گیتی پسند و برخی دیگر از تیم های ملی بوده است.به جرئت می توان گفت که ایشان بهترین فیزیوتراپیست در اصفهان می باشد .

آرتروز

dr gholenjبهترین فیزیوتراپی در اصفهانبهترین فیزیوتراپی دراصفهانپوکی استخواندکتر قولنجفیزیوتراپی در اصفهانفیزیوتراپی دراصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *