در رفتگی مکرر شانه

زمانی دررفتگی مفصل شانه رخ می دهد بر اثر ضربه به بازو عنصر های نگه دارنده پیوندگاه دچار آسیب می شود و استخوان از گودی استخوان کتف خارج می گردد.در رفتگی شانه شامل دو بخش می باشد : دررفتگی قدامی و دررفتگی خلفی .بهترین فیزیوتراپی دراصفهان (دکتر قولنج) بهترین خدمات را برای بهبود درد های شما ارائه می دهد.

image
فیزیوتراپی دکتر قولنج بهترین فیزیوتراپی دراصفهان می باشد. در این کلینک بهترین خدمات را جناب دکتر شیربان همراه با تخصصی و حرفه ای ترین تیم به بیماران خود ارائه می دهد.بنده از ایشان و تیم حرفه ای ایشان تشکر و قدردانی میکنم.
مریم کرمی
ورزشکار
سال های زیاد از مشکل درد دیسک کمر رنج می بردم. با مراجعه به کلینک جناب دکتر شیربان و خدماتی که به بنده ارائه دادند بسیار راضی بودم.انجام دادن حرکت های درمانی درد دیسک کمر را به طرز شگفت انکیزی کاهش داد.به جرئت می توانم بگویم که این کلینیک جزء بهترین فیزیوتراپی دراصفهان می باشد.
شیدا میرزایی
بدنساز

دکتر شیربان به همراه تیم تخصصی حداکثر سعی و تلاش خود را کردند که بهترین درمان ها را برای بنده ارائه دهند.در این جا از تمام زحمات ایشان تشکر میکنم.

وحید کاظمی
کارمند

سوالات رایج بیماران

آیا با فیزیوتراپی مشکل در رفتگی شانه بهبود می یابد؟

در کلینک های فیزیوتراپی برای بهبود درد دررفتگی شانه با ماساژ درمانی این مشکل را بهبود می بشخند. هم چنین استفاده از یخ ،انجام ندادن فعالیت های خاص و سنگین و تحرک مفصل برای کاهش درد های ناشی از دررفتگی شانه توصیه می گردد.

آیا دررفتگی شانه می تواند عوارض داشته باشد؟

یکی از عوارضی که ممکن است درفتگی شانه داشته باشد از دست دادن انعطاف پذیری شانه باشد.گاهی اوقات ممکن است در پی دررفتگی های پی درپی شانه ممکن است شانه بی ثبات گردد .با مراجعه به بهترین فیزیوتراپی دراصفهان درمان خود را آغاز کنید.

logo
دکتر قولنج، بهترین فیزیوتراپی در اصفهان است. مدیریت این فیزیوتراپی با آقای دکتر شیربان میباشد. ایشان که متخصص فیزیوتراپی ورزشی هستند، تراپیست باشگاه های سپاهان، ذوب آهن، گیتی پسند و برخی دیگر از تیم های ملی بوده است. به جرأت میتوان گفت که ایشان یکی از بهترین تراپیست ها در اصفهان میباشند.

برای رزرو نوبت کلیک کنید

دردشانه

dr gholenjبهترین آموزشگاه آرایشگری دراصفهانبهترین فیزیوتراپ در اصفهانبهترین فیزیوتراپی در اصفهاندرد شانهدکتر قولنج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *