فیزیوتراپی دراصفهان | درد دنبالچه

کوکسیدینی عبارتی میباشد که برای درد دنبالچه عنوان میگردد. کوکسیکس یا دنبالچه یک استخوان ریز مثلثی طور و سازمان داده شده از ۳ الی ۵ مهره میباشد. این استخوان به طور معمول به هم جوش خورده ‌اند. این نام برگرفته از یک کلمه یونانی به معنی کوکو میباشد، چونکه این استخوان مشابه منقار این پرنده میباشد. دنبالچه به سبب شماری رباط قدرتمند که مفصل دنبالچه را حمایت مینماید، به پایان ستون مهره‌ها وصل میباشد.عضلات کف لگن رابطه ی نزدیکی با دنبالچه دارند. عضلات کف لگن از یک سو به استخوان شرمگاهی در جلوی لگن وصل بوده، درون لگن را پوشش میدهد. این عضلات از پشت به قاعده ستون مهره‌ها و دنبالچه وصل میباشند. این عضلات با نام حامی و تکیه ‌گاه اندامهای درون لگن عمل مینمایند. همینطور به کنترل ادرار و مدفوع یاری مینمایند. بهترین فیزیوتراپی دراصفهان (دکتر قولنج) بهترین خدمات را برای بهبود درد های شما ارائه می دهد.

image
من به خاطر حل مشکلم از کلینیک دکتر شیربان تشکر مینمایم. فیزیوتراپی دکتر قولنج بهترین فیزیوتراپی دراصفهان می باشد.
آقای عزتی
آقای عزتی
بازیکن تیم گیتی پسند

من به این کلینیک برای درد دنبالچه ام مراجعه کردم اما از قیمت ویزیت های آن ناراضی بودم.

آقای سنگ سفیدی
محمدرضا سنگ سفیدی
بازیکن تیم گیتی پسند

سوالات رایج بیماران

سلام پسر من سرطان خون دارد و به تازگی هم دچار درد دنبالچه شده است. میخواستم بدانم که سرطان باعث درد دنبالچه در بدنش شده؟

به ندرت اتفاق می افتد که عفونت در ستنو فقرات یا بافت نرم آن ایجاد شود و همچنین سرطان یکی از علل نادر این بیماری می تواند باشد. شما همچنین میتوانید به کلینیک دکتر شیربان در رابطه با این قضیه مراجعه نمایید.

درود. من به تازگی زایمان کردم و درگیر درد دنبالچه هستم. ایا درد من با جراحی فقط از بین میرود؟

عمل جراحی کوکسیکس معمولاً فقط در مواردی که سایر درمانها شکست خورده اند توصیه می شود. با مراجعه به بهترین فیزیوتراپی دراصفهان میتوانید متوجهه این موضوع بشوید.

درد لگن

بهترین فیزوتراپی دراصفهاندرد دنبالچهدرمان درد دنبالچهدکتر قولنجفیزیوتراپی دراصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *