فیزیوتراپی دراصفهان | درد تیر کشنده پا

درد سیاتیک به دردی میباشد که در راه عصب سیاتیک، شخص بیمار را دستخوش نابسامانی مینماید. این درد از محدوده زیر کمر انشعاب میابد و از راه لگن و باسن به پاها انتقال میابد. بیش تر وقتها، درد سیاتیک منحصرا یک‌ سوی تن را زیرنمود قرار می‌دهد. عوامل شایع درد سیاتیک من جمله: وجود گسیختگی دیسک میان مهره‌ای، کارایی خارهای استخوانی در ستون فقرات میباشد. همینطور باعث تنگی ستون فقرات، که در پی آن قسمی از عصب تحت‌ فشار قرار میگیرد، میگردد. اکثرا این امر موجب وجود برافروختگی، درد و مقداری بی‌ حسی در پای دارای صدمه میگردد.

درحالتی که درد همراه با سیاتیک میتواند بینهایت فراوان باشد، اما در بیشتر موارد بی احتیاج به جراحی درمان میگردد. سستی زیاد پاها، خلق خلل در روده و یا مثانه، از نشانه‌های دچاری به سیاتیک پیشرفته میباشد. در این موارد ممکن است عمل جراحی لازم باشد. بهترین فیزیوتراپی دراصفهان (دکتر قولنج) بهترین خدمات را برای بهبود درد تیرکشنده پا شما ارائه می دهد.

image
فیزیوتراپی دکتر قولنج بهترین فیزیوتراپی دراصفهان می باشد. در این کلینک جناب دکتر شیربان به همراه تیمشان بهترین به من ارایه میدهند.
آقای عزتی
آقای عزتی
بازیکن تیم گیتی پسند
سال های زیاد از مشکل درد تیر کشنده پا رنج می بردم. با مراجعه به کلینک دکتر شیربان مشکل خود را حل کردم و درم را بهبود دادم. به جرئت می توانم بگویم که این کلینیک جزء بهترین فیزیوتراپی دراصفهان می باشد.
آقای یوسفی
آقای یوسفی
بازیکن تیم گیتی پسند

سوالات رایج بیماران

سلام من آقایی 53 ساله هستم که مدتی است از درد پا رنج می برم و آرتروز مچ پا هم دارم آیا باید برای درمان خود حتما اقدام به جراحی کنم؟

مناسب ترین شیوه برای درمان شما، چون در مرحله ی پیچیده ای از بیماری هستید جراحی میباشد تا دوباره سلامتی خود را  بدست آورید.

من در باربری کار میکنم و مدتی هست که به درد تیر کشنده پا مبتلا شده ام. پس از مراجعه به دکتر گفتند با انجام فیزیوتراپی بهبود پیدا میکنم.آیا بعد از بهبود خود می توانم دوباره به شغلم ادامه دهم یا خیر؟

بله شما می توانید بعد از بهبود خود دوباره این کار را انجام دهید.. با مراجعه به بهترین فیزیوتراپی دراصفهان درمان خود را آغاز کنید تا مجبور به جراحی نشوید بیماری شما از این پیشرفته تر نگردد.

logo
دکتر قولنج، بهترین فیزیوتراپی در اصفهان است. مدیریت این فیزیوتراپی با آقای دکتر شیربان میباشد. ایشان که متخصص فیزیوتراپی ورزشی هستند، تراپیست باشگاه های سپاهان، ذوب آهن، گیتی پسند و برخی دیگر از تیم های ملی بوده است. به جرأت میتوان گفت که ایشان یکی از بهترین تراپیست ها در اصفهان میباشند.

برای رزرو نوبت کلیک کنید

درد مچ پا

drgholenjبهترین فیزیوتراپی دراصفهاندرد تیر کشنده پادرد تیرکشنده پادرمان درد تیر کشنده پادکتر قولنجفیزیوتراپی دراصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *