آرتروز مفصل لگن

آرتروز مفصل لگن در بین جمعیت بالای 50 سال حدود 55 شیوع دارد. و اغلب دردهای ناحیه لگن که در سر استخوان ران احساس می شود. درد مربوط به دیسک کمر ، تنگی کانال نخاع ، آرتروز کمر و دردهای سیاتیک می باشد. اما آرتروز مفصل لگن بسیار ناتوان کننده و درد آور می باشد.

علل آرتروز لگن

برداشتن اجسام سنگین و پله بالا رفتن های زیاد ایجاد می شود. در زمینه را برای آرتروز مفصل لگن مستعد کند. ضربات و تصادفات اثر بسیار حیاتی در بروز این بیماری دارد. ژنتیک هم که در انواع بیماری های آرتروزی موثر است. در آرتروز لگن هم نقش به سزایی دارد. بهترین فیزیوتراپی دراصفهان (دکتر قولنج) بهترین خدمات را برای بهبود درد های شما ارائه می دهد.

image
فیزیوتراپی دکتر قولنج بهترین فیزیوتراپی دراصفهان می باشد. این کلینیک بهترین خدمات را ارائه می دهد. بنده از ایشان و تیم حرفه ای ایشان تشکر و قدردانی میکنم.
آقای عزتی
آقای عزتی
بازیکن تیم گیتی پسند
هزینه ویزیت آن خیلی گران است. اما به جرئت می توانم بگویم که این کلینیک جزء بهترین فیزیوتراپی دراصفهان می باشد.
آقای یوسفی
آقای یوسفی
بازیکن تیم گیتی پسند
من از تمام دکتران که بهترین خدمات را ارائه دادند تشکر می کنم.
آقای سنگ سفیدی
محمدرضا سنگ سفیدی
بازیکن تیم گیتی پسند

سوالات رایج بیماران

علت ایجاد آرتروز لگن چیست؟

ایمپینجمنت موجب آرتروز لگن میشود

آیا عفونت مفصل ران موجب آرتروز لگن میشود؟

عفونت های مفصل ران میتواند موجب از بین رفتن غضروف سر استخوان ران یا غضروف حفره استابولوم شود. با از بین رفتن غضروف مفصلی ساییدگی و آرتروز لگن ایجاد میشود.

با مراجعه به بهترین  فیزیوتراپی دراصفهان درمان خود را آغاز کنید.

علائم و روش تشخیص آرتروز مفصل لگن و ساییدگی مفصل ران یا هیپ چیست؟

عللی که موجب بروز ساییدگی و آرتروز لگن و مفصل ران میشوند. در ابتدا تنها تغییراتی در غضروف مفصلی ایجاد میکنند. مهمترین این تغییرات نازک شدن لایه غضروفی و تغییر جنس غضروف است.

دکتر قولنج بهترین فیزیوتراپی در اصفهان می باشد. مدیریت این فیزیوتراپی با دکتر شیربان می باشد.ایشان که متخصص فیزیوتراپی ورزشی هستند  ,تراپیست باشگاه های سپاهان,ذوب اهن,گیتی پسند و برخی دیگر از تیم های ملی بوده است.به جرئت می توان گفت که ایشان بهترین فیزیوتراپیست در اصفهان می باشد .

درد لگن

آرتروز لگنبهترین فیزوتراپی در اصفهانبهترین فیزیوتراپی دراصفهاندرمان آرتروز لگندرمان آرتروز لگن در اصفهاندرمان آرتروز لگن دراصفهاندکتر قولنج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *