از صدمات ورزشی که موجب آسیب به بدن می شود کشیدگی کشاله ران می باشد.این عارضه به علت فشار زیادی است که به عضلات پا وارد می گردد.اگر زود نسبت به درمان این عارضه اقدام ننمایید ممکن است که موجب پارگی تاندون و آسیب دیدن جدی می گردد.اگر بدون توجه به این عارضه به فعالیت های ورزشی خود ادامه دهید ممکن است عواقب خطرناکی را در پی داشته باشد.به فیزیوتراپی در اصفهان دکتر قولنج مراجعه کنید تا برای درد شما درمان های مناسبی را ارائه دهند.

image
به علت فعالیت ورزشی سنگینی که داشتم دچار کشیدگی کشاله ران شدم.از این درد رنج می بردم تا به فیزیوتراپی دراصفهان(دکتر قولنج) مراجعه کردم.این کلینیک برای عارضه پیش آمده ببرای من درمان های مناسبی را ارائه دادند.توانستم درد های خود را بهبود ببخشم.
آقای عزتی
آقای عزتی
بازیکن تیم گیتی پسند
این کلینک از بهترین فیزیوتراپی دراصفهان می باشد.تیم حرفه ای ،محیطی آرام و متخصص باعث شد که من این فیزیوتراپی را انتخاب کنم.
آقای یوسفی
آقای یوسفی
بازیکن تیم گیتی پسند

دکتر شیربان به همراه تیم تخصصی حداکثر سعی و تلاش خود را کردند که بهترین درمان ها را برای بنده ارائه دهند.در این جا از تمام زحمات ایشان تشکر میکنم.

آقای سنگ سفیدی
محمدرضا سنگ سفیدی
بازیکن تیم گیتی پسند

سوالات رایج بیماران

چه دلایلی سبب کشیدگی کشاله ران می گردد؟

این عارضه بیشتر برای افرادی که ورزشکار هستند بیشتر رخ می دهد. علت این مشکل کشیدگی عضلات نزدیک کننده ران ها است.برای تشخیص درست تر این مشکل به پزشک معالج مراجعه فرمایید تا مشکل شما را تشخیص دهد و راه حل مناسبی را نیز به شما ارائه دهد.

علل بروز این مشکل چیست؟

ممکن است دلیل این عارضه چرخش یکباره ،ضربه خوردن ،تمرینات قدرتی می باشد که عضلات فرد را دچار آسیب دیدگی می کند.برای حل این مشکل به پزشک سریعا باید مراجعه شود.اگر این کار انجام نشود ممکن است آسیب جدی به فرد وارد گردد.فیزیوتراپی دراصفهان می تواند در این کار به شما کمک کند.

دکتر قولنج بهترین فیزیوتراپی در اصفهان می باشد. مدیریت این فیزیوتراپی با دکتر شیربان می باشد.ایشان که متخصص فیزیوتراپی ورزشی هستند  ,تراپیست باشگاه های سپاهان,ذوب اهن,گیتی پسند و برخی دیگر از تیم های ملی بوده است.به جرئت می توان گفت که ایشان بهترین فیزیوتراپیست در اصفهان می باشد .

آسیب ورزشی

dr gholenjاسیب جسمیبهترین فیزیوتراپ در اصفهانبهترین فیزیوتراپیبهترین فیزیوتراپی در اصفهاندکتر قولنجکشاله رانکشیدگی کشاله ران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *