بهترین فیزیوتراپی در اصفهان برایتان از کشیدگی عضلات همسترینگ میگوید. معمولا کشیدگی یا رگ به رگ شدن عضلات همسترینگ پشت ران به علت ورزشهای بدنی سخت و شدید به وجود می آید. این حالت با درد شدید عضلات پشت ران همراه است. ضعیف بودن عضلات، سن بالا یا نوجوانی، برخی ورزشهای خاص مثل والیبال یا بستکبال باعث این عارضه میشود.

image
فیزیوتراپی دکتر قولنج بهترین فیزیوتراپی دراصفهان می باشد. در این کلینک بهترین خدمات را جناب دکتر شیربان همراه با تخصصی و حرفه ای ترین تیم به بیماران خود ارائه می دهد.بنده از ایشان و تیم حرفه ای ایشان تشکر و قدردانی میکنم.
آقای عزتی
آقای عزتی
بازیکن تیم گیتی پسند
سال های زیاد از مشکل درد دیسک کمر رنج می بردم. با مراجعه به کلینک جناب دکتر شیربان و خدماتی که به بنده ارائه دادند بسیار راضی بودم.انجام دادن حرکت های درمانی درد دیسک کمر را به طرز شگفت انکیزی کاهش داد.به جرئت می توانم بگویم که این کلینیک جزء بهترین فیزیوتراپی دراصفهان می باشد.
آقای یوسفی
آقای یوسفی
بازیکن تیم گیتی پسند

دکتر شیربان به همراه تیم تخصصی حداکثر سعی و تلاش خود را کردند که بهترین درمان ها را برای بنده ارائه دهند.در این جا از تمام زحمات ایشان تشکر میکنم.

آقای سنگ سفیدی
محمدرضا سنگ سفیدی
بازیکن تیم گیتی پسند

سوالات رایج بیماران

در چه زمانی احتمال بروز کشیدگی عضلات همسترینگ وجود دارد؟

معمولا این عارضه در ورزشکاران، سنین بالا و یا سنین نوجوانی رخ میدهد..

نشانه های کشیدگی عضلات همسترینگ چیست؟

معمولا بعد از کشیدگی عضلات، چند ساعت بعد ناحیه پشت ران دچار ورم شدید شده و گاهی ممکن است دچار خونریزی و کبودی روی پوست دیده شود..

آیا کشیدگی عضلات همسترینگ نیاز به جراحی دارد؟

اگر شدت کشیدگی خیلی زیاد و شدید باشد احتمال اینکه به جراحی نیاز داشته باشد خیلی زیاد است.

آسیب ورزشی

dr gholenjبهترین فیزیوتراپ در اصفهانبهترین فیزیوتراپیبهترین فیزیوتراپی در اصفهاندکتر قولنجعضلات همسترینگفیزیوتراپی دراصفهانکشیدگی عضلات همسترینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *