شاید بتوان گفت رباط‌های صلیبی بیش از هر رباط دیگری در زانو آسیب می‌بینند. در اکثر موارد، این رباط‌ها هنگام انجام فعالیت‌های ورزشی مانند فوتبال، بسکتبال، نِتبال و اسکی آسیب می‌بینند که این می‌تواند . تأثیر بسیار زیادی بر قابلیت حرکت شخص بگذارد به طوری که دیگر نتواند برخی فعالیت‌های روزانه، از جمله بالا رفتن از پله‌ها، را بدون وسایل کمکی یا کمک دیگران انجام دهد. در این نوع آسیب‌های زانو، یکی از رباط‌ها کشیده (رگ به رگ) شده یا گاهی اوقات پاره می‌شود. پارگی رباط صلیبی می‌تواند.  جزئی یا کامل باشد..بهترین فیزیوتراپی دراصفهان (دکتر قولنج) بهترین خدمات را برای بهبود درد های شما ارائه می دهد.

image
فیزیوتراپی دکتر قولنج بهترین فیزیوتراپی دراصفهان می باشد. در این کلینیک بهترین پزشکان را دارد که خدمات خوبی را ارائه می دهند من واقعا سپاس گذارم.

 

آقای عزتی
آقای عزتی
بازیکن تیم گیتی پسند
سال های زیاد از مشکل درد دیسک کمر رنج می بردم. با مراجعه به کلینک  و خدماتی که به بنده ارائه دادند بسیار راضی بودم.و مشکلم برطرف شد فقط کمی وزیت آن گران بود که این کلینیک جزء بهترین فیزیوتراپی دراصفهان می باشد.
آقای یوسفی
آقای یوسفی
بازیکن تیم گیتی پسند

دکتر شیربان به همراه تیم تخصصی  سعی و تلاش خود را کردند که بهترین درمان ها را برای بنده ارائه دهند.در این جا از تمام زحمات ایشان تشکر میکنم.

آقای سنگ سفیدی
محمدرضا سنگ سفیدی
بازیکن تیم گیتی پسند

سوالات رایج بیماران

با سلام خانمی 30 ساله هستم که مدتی است از کمر درد رنج می برم و بیرون زدگی سیاتیک دارم آیا باید برای درمان خود حتما اقدام به جراحی کنم؟

مناسب ترین شیوه برای درمان دیسک کمر و مشکلات این چنینی جراحی می باشد. اما درمان هایی مانند تزریق ژل بین مهره ها نیز وجود خواهد داشت. اگر که این درمان ها برای شما کارساز نبود می توانید جراحی را انجام دهید.

من بدنساز هستم و بدنسازی را به صورت حرفه ای انجام می دهم اما پس از مدتی متوجه پارگی دیسک خود شدم.پس از مراجعه به پزشک گفتند با انجام فیزیوتراپی بهبود پیدا میکنم.آیا بعد از بهبود خود می توانم دوباره ورزش را به صورت حرفه ای انجام دهم یا خیر؟

بله شما می توانید بعد از بهبود خود دوباره این کار را انجام دهید. فقط توجه داشته باشید که اگر دچار این مشکل شدید استعداد ذاتی دارید و ممکن است بعد ها دو مرتبه به این درد مبتلا شوید. بنابراین با رعایت کامل نکات و ملاحظات خاص دوباره ورزش کنید.با مراجعه به بهترین فیزیوتراپی دراصفهان درمان خود را آغاز کنید.

مهره 5 و 4 کمر من دچار آسیب دیدگی شده است اما درد شدیدی را در کمر خود احساس نمی کنم.تنها مشکلم دردی است که در لگن خود احساس می کنم.آیا با لیزر مشکلم حل می شود؟

باید ابتدا معاینات پزشکی رو ی شما انجام پذیرد. انا با توجه به اینکه دردی را احساس نمی کنید درمان لیزر برای شما مناسب است.

logo
دکتر قولنج، بهترین فیزیوتراپی در اصفهان است. مدیریت این فیزیوتراپی با آقای دکتر شیربان میباشد. ایشان که متخصص فیزیوتراپی ورزشی هستند، تراپیست باشگاه های سپاهان، ذوب آهن، گیتی پسند و برخی دیگر از تیم های ملی بوده است. به جرأت میتوان گفت که ایشان یکی از بهترین تراپیست ها در اصفهان میباشند.

برای رزرو نوبت کلیک کنید

آسیب ورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *