قوز یا کیفوز ستون مهره ای

فیزیوتراپی دراصفهان

رایج ترین مدل kievuz، ستون مهره ای است و شکلی افزایش قوسی است.این عارضه به شکل معمول در ستون مهره سینه ای وجود دارد. این مشکل اغلب در نوجوانان مشاهده می شود و در زنان شدیدتر و بیشتر دیده میشود.همان طور که گفته شد این مشکل بیشتر در دخترانی مشاهده می شود که دارای اضافه وزن نیز هستند و تحرک کمی نیز دارند.

اگر به هر دلیلی ( مثلا دررفتگی دو طرفه مفصل ران) پیوندگاه ران در قسمت لگن قادر نباشد كاملا باز شود، شخص برای ایستادن ناگریزاست لگن خود را به جلو بتاباند.این تابیدن لگن به جلو باعث زیاد شدن قوس ستون مهره كمری می گردد و ستون مهره سینه ای هم كه در بالای ستون مهره كمری است برای ترمیم آن، قوسی در عکس سمت وضع میكند كه همان kievuz سینه ای است. این بیماری کمی دردناك است. كیفوزدر موارد کمی موجب بروز مشکل در بزرگسالی می گردد..بهترین فیزیوتراپی دراصفهان (دکتر قولنج) بهترین خدمات را برای بهبود درد های شما ارائه می دهد.

image
فیزیوتراپی دکتر قولنج بهترین فیزیوتراپی دراصفهان می باشد.این کلینک با محیطی تمیز و بهداشتی و کاملا تخصصی بهترین خدمات را به بیماران خود ارائه می کند.
حامد صادقی
بازیکن تیم بسکتبال
سال های زیاد از مشکل درد قوز یا کیفوز ستون مهره ای رنج می بردم. بارجوع  به کلینک جناب دکتر شیربان و درمان هایی که به بنده ارائه دادند بسیار راضی بودم.به جرات می توانم بگویم که این کلینیک جزء بهترین فیزیوتراپی دراصفهان می باشد.
مریم یوسفی
شاغل

دکتر شیربان به همراه تیم تخصصی حداکثر سعی و تلاش خود را کردند که بهترین درمان ها را برای بنده ارائه دهند.در این جا از تمام زحمات ایشان تشکر میکنم.

سیمین شاهانی
کارمند

سوالات رایج بیماران

کیفوز چند نوع است؟

کیفوز وضعیتی، شرمن و ساختاری

علائم کیفوز چیست؟

خمیدگی شانه ها، کمر درد خفیف،سفتی ستون فقرات و گرفتگی در قسمت پشت ران پا از علائم این بیماری می باشد.با مراجعه به بهترین فیزیوتراپی دراصفهان درمان خود را آغاز کنید.

چه آزمایش هایی را برای تشخیص این عارضه به کار می برند؟

آزمایش های مختلفی را برای تشخیص این درد ها به کار می برند که مهمترین آن ها عبارت است از :رادیولوژی با اشعه X ،آزمایش عملکرد تنفسی.

باید ابتدا معاینات پزشکی رو ی شما انجام پذیرد.و سپس شدت عارضه شما تشخیص داده می شود.

logo
دکتر قولنج، بهترین فیزیوتراپی در اصفهان است. مدیریت این فیزیوتراپی با آقای دکتر شیربان میباشد. ایشان که متخصص فیزیوتراپی ورزشی هستند، تراپیست باشگاه های سپاهان، ذوب آهن، گیتی پسند و برخی دیگر از تیم های ملی بوده است. به جرأت میتوان گفت که ایشان یکی از بهترین تراپیست ها در اصفهان میباشند.

برای رزرو نوبت کلیک کنید

کمر درد

dr gholenjبهترین فیزیوتراپی در اصفهانبهترین فیزیوتراپی دراصفهاندکتر قولنجفیزیوتراپی دراصفهانقوز و یا کیفوز ستون مهره ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *