خار پاشنه در اصل یک زائده‌ی استخوانی نام دارد که در پایین استخوان پاشنه‌ی پا بوجود می آید. در کف پا یک نوار ضخیم از بافت نرم به اسم فاسیت‌پلانتار هست که به استخوان پاشنه‌ی‌ پا وصل میباشد. این نوار ضخیم و محکم سبب ایجاد قوس کف پا  می شود.

و به حفظ ثبات پا کمک می‌رساند. با سپری شدن زمان به دفعات زیاد به نوار فاسیت‌پلانتار در کف پا فشار وارد می شود. این فشار به نقطه‌ی  اتصال فاسیت به استخوان پاشنه انتقال پیدا می کند.

این تنش و فشار‌های پیاپی سبب ایجاد خار استخوانی در استخوان پاشنه می‌شود که آن را خار پاشنه می نامند. هر چند بدون وجود خار پاشنه و تنها با التهاب فاسیای پلانتار همه علامت ها می تواند. برای بیمار تشکیل شود. بهترین فیزیوتراپی دراصفهان (دکتر قولنج) بهترین خدمات را برای بهبود درد های شما ارائه می دهد.

image
فیزیوتراپی دکتر قولنج بهترین فیزیوتراپی دراصفهان می باشد. این کلینک تمام سعی و تلاش خود را کرده که بهترین خدمات را ارائه دهد. بنده از ایشان و تیم حرفه ای ایشان تشکر و قدردانی میکنم.
آقای عزتی
آقای عزتی
بازیکن تیم گیتی پسند
از زمانی که به این کلینیک مراجعه کردم مشکلاتم برطرف شده. من از این تیم قدردانی و تشکر می کنم. به جرئت می توانم بگویم که این کلینیک جزء بهترین فیزیوتراپی دراصفهان می باشد.
آقای یوسفی
آقای یوسفی
بازیکن تیم گیتی پسند

دکتر شیربان همیشه تلاش خود را کردند که بیمارا ان را راضی نگه دارند من از ایشان سپاس گذاری می کنم.

آقای سنگ سفیدی
محمدرضا سنگ سفیدی
بازیکن تیم گیتی پسند

سوالات رایج بیماران

دکتر مادرم خارپاشنه داره خیلی اذیت می شه . شما چه درمانی توصیه می کنید. با فیزیوتراپی درمانش قطعی هست یا موقت ؟

درمان قطعى خارپاشنه وجود نداره و حتى بعد از جراحى ممكنه بازگشت داشته باشه. استفاده از كفى طبى ژله اى، ساخت كفش و صندل روفرشى مخصوص، فيزيوتراپى ميتونه به كاهش درد و التهاب كمك كنه.

عادت به کفش پاشنه بلند دارم یعنی مممکن هست بعد ها برام مشکل ساز بشه ؟

اگر در زمان ميهمانى باشه خير ولى اگر روزانه عادت به پوشيدن كفش پاشنه بلند داشته باشيد. در درازمدت براتون مشكل ساز خواهد شد با مراجعه به بهترین فیزیوتراپی دراصفهان درمان خود را آغاز کنید.

چطور خارپاشنه را درمان کنیم؟

خار پاشنه از جمله رایج‌ترین عوامل بروز درد در ناحیه پاشنه پا به شمار می‌رود. این بیماری که به دلیل بروز التهاب در رباط کف پا ایجاد می‌شود. در بین کسانی همچون دوندگان و افرادی که دارای اضافه وزن هستند شیوع بالاتری دارد. همچنین پوشیدن کفش‌های پاشنه بلند و استفاده از کفش‌هایی که پای فرد را به حد کافی حمایت نمی‌کنند. احتمال ابتلا به این بیماری را افزایش می‌دهد.

دکتر قولنج بهترین فیزیوتراپی در اصفهان می باشد. مدیریت این فیزیوتراپی با دکتر شیربان می باشد.ایشان که متخصص فیزیوتراپی ورزشی هستند  ,تراپیست باشگاه های سپاهان,ذوب اهن,گیتی پسند و برخی دیگر از تیم های ملی بوده است.به جرئت می توان گفت که ایشان بهترین فیزیوتراپیست در اصفهان می باشد .

درد مچ پا

بهترین فیزیوتراپی در اصفهانبهترین فیزیوتراپی دراصفهانخار پاشنهدرمان خار پاشنهدرمان خار پاشنه در اصفهاندرمان خار پاشنه دراصفهاندکتر قولنج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *