وقتی غضروف مفصل شانه دچار ساییدگی شود بیماری آرتروز شانه یا آستئوآرتریت به وجود می آید. این ساییدگی با بالارفتن سن به طور معمول و طبیعی پیش می آید. البته هر مشکلی که باعث خراب شدن غضروف شود آرتروز را به وجود می آورد. عواملی مثل ضربه شدید، انجام کارهای سنگین، عفونت مفصل شانه یا اینکه سابقه جراحی داشته باشد. علامت های مهم درد و خشکی می باشد که حتی موجب صدا دادن هنگام حرکت هم می شود. دیگر مشکل کاهش دامنه حرکتی می باشد. علائم این بیماری ممکن است چند ماهی باشد و چند ماهی اصلا خود را نشان ندهد. فیزیوتراپی دراصفهان (دکتر قولنج) بهترین خدمات را برای بهبود درد های شما ارائه می دهد.

image
من در فوتبال دچار ضزبه شدیدی به شانه خود شدم که درد آن خاوب راحت رو از من گرفته بود. وقتی مسأله رو با دکتر شیربان مطرح کردم ایشون مراقبت هایی را به من دادند. و همزمان هم درمان فیزیوتراپی را شروع کردم که به بهبودی کامل رسیدم. خیلی از ایشون تشکر می کنم.
آقای عزتی
آقای عزتی
بازیکن تیم گیتی پسند
سلام و خسته نباشید خدمت کارکنان مجموعه دکتر قولنج فیزیوتراپی دراصفهان. پدر من چند سالی بود به خاطر کهولت سن از درد شانه رنج می برد. که با مراجعه به شما و انجام معاینات و انجام درمان های مناسب نسبت به سن ایشون الان خیلی بهتر هستند. و دیگه درد شانه ایشون را اذیت نمی کنند.
آقای یوسفی
آقای یوسفی
بازیکن تیم گیتی پسند

دکتر شیربان عزیز ممنون که همیشه و هر موقع که ب هشما مراجعه کردی موقت گذاشتید و در درمان آرتروز شانه بهترین خدمات را به من ارائه کردید.

آقای سنگ سفیدی
محمدرضا سنگ سفیدی
بازیکن تیم گیتی پسند

سوالات رایج بیماران

جراحی برای درمان آرتروز شانه چگونه است؟

جراحی به طور آرتروسکوپی (لیزری) انجام می گیرد.

سلام من پسری 30 ساله هستم و سغلم کارمندی هست. مدتی هست شانه من به صورت ناگهانی درد می گیرد. چه دلیلی می تونه داشته باشه؟

بیشترین دلیل درد ناگهانی  شانه و حتی هر قسمت بدن این است که به طور ناصحیح مورد استفاده قرار گرفته است. یعنی شما هنگام نشستن شانه های خود را از حالت طبیعی خارج کرده. و همین به مرور زمان باعث ایجاد درد می شود که با انجام معاینه مشخص می شود که ساییدگی دارید یا خیر. با مراجعه به فیزیوتراپی دراصفهان درمان خود را آغاز کنید.

سلام خدمت شما میخواتسم بدونم چه کارهایی باید انجام دهم که درد شانه کمتر شود؟ باتشکر

کاهش فعالت های بدنی و مواظب اینکه اجسام سنگین را جابجا نکنید. انجام نرمش برای افزایش دامنه حرکتی شانه، گرم نگه داشتن و استفاده از داروهای ضد التهاب ب تجویز پزشک

logo
دکتر قولنج، بهترین فیزیوتراپی در اصفهان است. مدیریت این فیزیوتراپی با آقای دکتر شیربان میباشد. ایشان که متخصص فیزیوتراپی ورزشی هستند، تراپیست باشگاه های سپاهان، ذوب آهن، گیتی پسند و برخی دیگر از تیم های ملی بوده است. به جرأت میتوان گفت که ایشان یکی از بهترین تراپیست ها در اصفهان میباشند.

برای رزرو نوبت کلیک کنید

آرتروز

آرتروزآرتروز شانهبهترین فیزوتراپی دراصفهانبهترین فیزیوتراپی در اصفهاندرد شانهدرمان آرتروزدکتر قولنجفیزیوتراپی دراصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *